Menu

Echa weekendu

Echa weekendu
2-paź-2017

Pewne wygrane w ostatni weekend na pewno sprawiły, że wszyscy mieliśmy dobry humor i z niecierpliwością czekamy na nadchodzące mecze.

W sobotę rozegraliśmy spotkanie w I lidze kadetek z MUKS Sparta Warszawa, które gładko i szybko wygraliśmy w stosunku 3:0 (25:3, 25:20, 25:11). Nie jest to ta Sparta Warszawa, z którą tyczyliśmy zacięte boje w ostatnich dwóch sezonach. Nawet Dorota Świeniewicz na ławce jako trener nie sprawi, że zespół będzie grał w siatkówkę. Na to trzeba czasu i ciężkiej pracy. Patrząc jednak na przeciwniczki, na pewno z czasem będą groźnym zespołem.

W niedzielę wyjazdowy mecz w pobliskim Legionowie z MKS Iskra Legionowo, również szybko rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść, wygrywająć 3:0 (25:7, 25:12, 25:17). Były dwa emocjonujące momenty w tym meczu. Pierwszy jak dziewczyny z Legionowa na rozgrzewce (w ramach rozgrzewki) wykonały widowiskowy układ taneczny. Szacun.

Na kolejne emocje musieliśmy czekać do drugiego seta, kiedy to trener SMS po głośnym komentarzu w sprawie oceny odbicia piłki przez sędziego, ujrzał najpierw żółty kartonik, a następnie czerwony. No coż jak, ktoś chce się kopać z koniem, to się musi liczyć z konsekwencjami. Ale czego to trener Jagusiak nie zrobi, aby dostarczyć widzom emocji... Show must go on...

© Copyright UKS "SMS-Warsawa" 2015