Menu

Pierwsze mecze w II lidze juniorek

Pierwsze mecze w II lidze juniorek
25-wrz-2017

W grupie B II ligi juniorek zainaugurowały ligę podopieczne Klaudii i Michała Jagusiak. Dwie wygrane na początek rozgrywek na pewno się przydadzą.

W sobotę na halę przy ul. Zwycięzców 44 zawitały zawodniczki AWF Warszawa. Mecz stał pod znakiem całkowitej dominacji i kontroli ze strony gospodyń. Pewna wygrana nie pozostawiała nikomu złudzeń kto w tym meczu jest stroną dominującą. Przebieg meczu pozwolił trenerom na grę całym składem, co w perspektywie dalszych gier jest bardzo ważne.

UKS SMS Warszawa - AZS AWF Warszawa 3:0 (11, 4, 7)


W niedzielę gośćmi UKS SMS Warszawa był bojowo nastawiony zespół z Wyszkowa. Już na pierwszy rzut oka widać było, że są to zawodniczki, które będą wymagały więcej ze strony gospodyń. Jednak przebieg meczu ponownie był od samego początku do końca kontrolowany przez zawodniczki z Warszawy. Pewne akcje gospodyń od czasu do czasu były przerywane ambitnymi obronami przeciwniczek. Poza ambicjami i bojowym nastawieniem zespół z Wyszkowa nie zaskoczył niczym więcej i spotkanie zakończyło się kolejną pewną wygraną gospodyń.

UKS SMS Warszawa - KS Camper Wyszków 3:0 (19, 16, 20)

Oba mecze pozwoliły trenerom na grę wszystkim zawodniczkami. Na uwagę zasługuje, że były takie momenty w grze, gdzie na boisku jednocześnie przebywały wszystkie środkowe bloku, grając na różnych pozycjach. Takie treningowe podejście do rozgrywek II ligi juniorek jest celem tych meczy w tym sezonie. Trenerzy liczą, że ogranie zawodniczek rezerwowych przełoży się na ich dobrą postawę i duży wkład w mecze I ligi kadetek.

© Copyright UKS "SMS-Warsawa" 2015